Jesteśmy po to, by pomagać lepiej, wygodniej i taniej używać oprogramowanie komputerowe w firmie. Nie walcz z własnym programem. Pozwól nam zapoznać się z Twoimi problemami. Wspólnie wypracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Uzyskaj wsparcie

Wielu użytkowników walczy z własnym programem. Wykonuje nieefektywne działania, powiela pracę, ręcznie przepisuje dane. Wspólnie z Klientem analizujemy procesy biznesowe przedsiębiorstwa i dobieramy najlepsze metody wykorzystania oprogramowania. Dzielimy się doświadczeniami zdobytymi w naszej wieloletniej pracy. Konfigurujemy oprogramowanie, pomagamy optymalnie podzielić działanie poszczególnych użytkowników, przeprowadzamy szkolenia i warsztaty w zakresie poprawnej pracy z programami. Przygotowujemy rozwiązani indywidualne, które jeszcze lepiej dopasowują oprogramowanie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Zdalna Pomoc

Większość bieżących prac dla Państwa wykonujemy w trybie zdalnym. Połączenie realizowane jest za pomocą programu TeamViewer bezpośrednio z pulpitem zgłaszającego. W czasie rzeczywistym patrząc na ten sam ekran i utrzymując kontakt głosowy za pomocą rozmowy telefonicznej, zapoznajemy się ze zgłaszanym problemem, analizujemy możliwe przyczyny, ustalamy zakres działania, wreszcie realizujemy niezbędne działania. Szybko, wygodnie, bezpiecznie.

U wielu Klientów mamy też stałe połączenie z infrastrukturą IT Klienta. Tą drogą realizujemy większe zlecenia, jak aktualizacje programów, naprawy baz danych, konfiguracja nowych elementów programów, w tym rozwiązań indywidualnych.

Wygodne formy rozliczeń

Nasi Klienci sami wybierają dogodną dla nich formę rozliczenia za wykonane prace. Część decyduje się na rozliczenia doraźne, fakturowane po każdej wykonanej usłudze, inni preferują przedpłacone pakiety godzinowe. Największe korzyści daje jednak stała umowa serwisowa.